ניווט באתר > מרכז קהילתי עוזיאל > דף הבית > דבר המנהל

קיצורי דרך בחברה העירונית

דבר המנהל

דבר המנהל

תושבים יקרים!

כמנהל מרכז קהילתי "עוזיאל" חשוב לי לשים דגש על העובדה שמרכז קהילתי עוזיאל הוא נמצא ברובע הוותיק ביותר באשדוד ויחד עם זאת בעל הניסיון הרב במתן שירותים לקהילה לכל הגילים. חשוב להזכיר כי כאן תוכלו ליהנות מהרמה המקצועית הגבוהה ביותר של חוגים, צהרון ופעילויות קהילתיות רבות ביותר. מועדון גמלאים, חוגי נשים ומבוגרים, תנועות נוער ועוד. 

אנו כאן על מנת לסייע לכם, להיות קשובים לצרכיכם וכדי לתת לכם שרות אישי, מקצועי, מהיר וברמת השירות הגבוהה ביותר... מרכז קהילתי עוזיאל נמצא בליבו של רובע א' ברחוב סיני 25 . ונותן מענה למגוון רחב של אוכלוסייה, אוכלוסייה וותיקה, עולים, צרכים מיוחדים ובעצם פתוחה לכל התושבים שאשר הם. הפעילות עונה על צרכים ורצונות ושותפות התושבים , פיתוח יוזמות , אכפתיות ומעורבות קהילתית.  הנהלת המתנ"ס שמה את התושב במרכז העניינים ורואה בו פלטפורמה ליציקת התוכן פעילות ואירועי המתנ"ס דלת המתנ"ס פתוחה ליצירת חלומות ולבניית תהליכים קהילתיים עם כלל תושבי הרובע. 

המרכז הקהילתי מוביל בגאון את ערכי החברה העירונית לתרבות ופנאי בראשות המנכ"ל מר אורן טואיל שהם: יושרה, אחריות, חדשנות, חברות – רעות וגאוות יחידה. ערכים אלו נר לרגלנו בהגשמת המטרות והשירות שניתן לתושבי הרובע והפעילים במרכז הקהילתי.

לשירותכם תמיד, 

צוות מרכז קהילתי - עוזיאל