ניווט באתר > מרכז קהילתי עוזיאל > דף הבית > הרצאה: "רושם ראשוני"

קיצורי דרך בחברה העירונית

הרצאה: "רושם ראשוני"

מידע כללי

 

קבלת פנים והומור 

"רושם ראשוני" - עם שושי בנדבה

 

 רושם ראשוני הוא הרושם המתקבל על אדם בזמן הנע בין מספר אלפיות השנייה למספר דקות, במפגש ראשון עם אנשים אחרים. הרושם הראשוני הוא אחד המרכיבים המכריעים בקביעת התפיסה הכללית על אותו אדם. בזמן קצר זה נקבעת הדעה הכללית על האדם ובפרט דעה על המראה, שפת גוף, ריח גוף, צורת לבוש, התבטאות, מבטא וכדומה. בכל פגישה חדשה בין אנשים נוצר רושם ראשוני כלשהו, וקשה מאוד לשנותו לחיוב או לשלילה.

"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני", מה שהופך את הרושם הראשוני לחשוב מאוד ביחסים העתידיים בין אותם אנשים. להיכרות הראשונית שלנו עם שושי בנדובה המומחית לנושא ביקשנו ממנה לערוך ריאיון עם..עצמה: מה שמך ? שושי בנדבה, ומה מקצועך? שחקנית סטנדאפיסטית וזמרת מה שאומר שאני סופר כישרונית וממש לא שחצנית.


היכן השתלמתי במשחק? שלוש שנים לימודי משחק בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין מאז מחפשת את מי להצחיק ולמי לזמרר.
מה ניסיונך המקצועי ? פרצתי לתודעה בתפקיד רגזני בדרדסים בגיל 15 ומאז פצחתי בקריירה משחק הכוללת הצגות תיאטרון, סדרות טלוויזיה, פרסומות ועוד.


מה הסטטוס שלך ? במהלך הלימודים מצאתי שם את אהבת חיי. הצלחתי איכשהו לשכנע אותו וזה עבד. הוא התחתן איתי. מיד הפכנו לצמד סטנד-אפיסטים לילדים 'שוש ומוש' וזכינו להצחיק רבבות של ילדים והורים. עם השנים שכפלנו את עצמנו ויש לנו שני ילדים. טוב מה את חופרת ספרי מה את עושה היום? אני באה להצחיק אתכם במופעי סטנד-אפ בכל אירוע שרק תרצו: בערב הורים בגן, במופע לאימהות טריות ועייפות, במסיבות הפתעה, במסיבות גיבוש, במסיבות רווקות, במסיבות גרושות ועוד בנוסף פיתחתי הרצאות מרתקות ומצחיקות המביאות לכם ערך והומור לחיים.

אני בעצם מלמדת אתכם להיות יותר מצחיקים ומרשימים. האם הרשמתי? עוד לא, במה תעסוק ההרצאה שלך באשדוד? איך יוצרים רושם ראשוני טוב? כיצד זה פוגש אותנו בחיי היום יום? בהרצאה אשתף אתכם בכלים מעולם התאטרון ליצירת דמות מנצחת ואיך יוצרים רושם ראשוני נכון ונטבל בהומור בכל תחום בחיים.

יום שלישי, בשעה 20:00,מרכז קהילתי 'עוזיאל', רח' סיני 25(רובע א')אשדוד.

20 ש"ח בלבד במסגרת המיזם 'התושב במרכז הקהילתי'.

להזמנות:08-8565716

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
13/03/2018
כ"ו אדר התשע"ח
שלישי
20:30
מרכז קהילתי עוזיאל 20 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
08-8565716