ניווט באתר > מרכז קהילתי עוזיאל > דף הבית >

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר


  • תושבים יקרים, ההרשמה לקייטנות הקיץ 2020 הסתיימה !!!

המרכז הקהילתי 'עוזיאל' עובד תחת חסותה של החברה העירונית לתרבות הפנאי והוא אחד מהמרכזים הוותיקים בעיר אשדוד, בו מתקיימת פעילות ענפה לאורך כל השנה תוך השקעה וחשיבה מתמדת על צרכי אוכלוסיית הרובע: סדנאות, ערבי זמר, הרצאות, הצגות, טיולים, חוגים ופעילויות שונות ומגוונות וכן קיים חדר כושר חדיש ומאובזר.


מנהל המרכז, רועי נפדוב שם דגש על תחושת הביתיות ב'כרת לכל תושב עם כניסתו לפעילות, תושבי הרובע מרגישים בו חלק ממשפחה חמה ואוהבת וחוזרים אלינו עם ילדיהם ונכדיהם אחרי חוויה חיובית שחוו אצלם בילדותם.

יחד איתו פועל במרכז צוות חם, ותיק ומקצועי, מסביר פנים לכל אדם העובד בשיתוף פעולה מתמיד למען הקהילה.


אירועים מיוחדים:

בעוזיאל כל אירוע מקבל יחס מיוחד, משתתפים רבים בהפנינגים, משחקייה בחודשי
הקיץ ומפגשי קולנוע שבועיים. בכל חג הם משלבים בין דורות שונים בפעילות משותפת, קייטנות בחופשות החג, צהרונים ופעילויות חוגים.
האירוע המרגש ביותר שמתקיים בכל שנה הוא אירוח תושבים עריריים, משפחות חד הוריות ועולים חדשים לארוחת ליל סדר כהלכתה. השולחנות מעוצבים, האווירה חגיגית ומיוחדת והאולם מלא עד אפס מקום בערב מרגש שכזה.
כל הפעילויות מסובסדות על ידי החברה העירונית לתרבות הפנאי תחת הכותרת 'התושב במרכז הקהילתי' המאפשרת לכל התושבים הזדמנות שווה להגיע ולהשתתף בכל הפעילות בסכום המתאים לכל כיס ובכל הגילאים. כמו כן, המרכז הקהילתי 'עוזיאל' מעניק לילדי הרובע בשיתוף עם עיריית אשדוד פרויקט הנקרא "חוג לכל ילד", המאפשר לכל הילדים מהרובע אפשרות להשתתף בחוגים המתקיימים במרכז במחיר סימלי.


מה חדש?

בימים אלה בונים מגרש כדורגל ענק עם דשא סינטטי חדש ומקצועי.

תמונת אווירה להכירו את מרכז קהילתי עוזיאלתמונת אווירה להכירו את מרכז קהילתי עוזיאלתמונת אווירה להכירו את מרכז קהילתי עוזיאלתמונת אווירה להכירו את מרכז קהילתי עוזיאלתמונת אווירה להכירו את מרכז קהילתי עוזיאל